Hoe werkt Infra Service Desk?

ISD is een systeem dat uit twee lagen opgebouwd is:

  1. Een centrale laag waar alle intelligentie aanwezig is om op een uniforme wijze te ondersteunen bij het afhandelen van de storingen.

  2. De laag van de informatieproviders, vaak dedicated oplossingen voor de besturing en/of diagnose van onder andere tunneltechnische installaties, seinen, wissels, airco's, UPS-en, bruggen etc.

De centrale laag is opgebouwd als een client server systeem, waarbij de server een three-tier opbouw kent. Informatieproviders ontsluiten proces informatie. Er zijn geen eisen aan de technische invulling van deze informatieproviders, zij communiceren middels een gestandaardiseerde interface met de centrale laag. Momenteel wordt OPC A&E en XML ondersteund. Informatieproviders die al door InTraffic zijn gerealiseerd, zijn van het type SCADA en OPC/PLC.

isd

isd

InTraffic's nieuwe missie en visie.
(Lees het hele bericht)